Penzion Sivena na Google Maps

Reference

"I was in Zlin for almost one month, in july and august 2013. I must say that I was lucky to meet Blanka Hudecova and her pension.
The flat is very nice, very confortable... Super kitchen and bathroom, large living room ... It was perfect !
But, what was invaluable for me was the kindness and the helpfulness of Blanka.
And it was very precious to find a person who understand my very bad english !!! "

"Je suis resté a Zlin presque un mois au cours de l'été 2013. Je dois dire que j'ai eu de la chance de rencontrer Blanka Hudecova, et j'ai pu apprécier la qualité de son hospitalité. L'appartement que j'ai loué était parfait: une belle cuisine, une salle de bain confortable, un grand salon avec balcon donnant sur le jardin.
Le quartier est idéal; calme et bucolique et a quelques minutes en trolley bus du centre ville.
Mais ce qui était surtout inestimable, c'est la gentillesse et la serviabilité de Blanka. De plus, Blanka parle parfaitement anglais, ce qui était indispensable pour moi !
Je me permet de recommander chaleureusement cet hébergement."

Frédéric Lefever


Jako rodina s malým dítětem jsme ocenili výbornou polohu penzionu, který je umístěn v klidné části Zlína, pár minut cesty autem od koupaliště Zelené, dětského zábavního parku Galaxie a zoologické zahrady. Ubytování bylo příjemné, pokoje prostorné, kuchyňka kompletně zařízená. Doporučujeme.

Lasotovi, Dětmarovice


Po náročném dni v práci bylo příjemné se sem vracet. Můj třídenní pobyt byl klidný, apartmán útulný. Domácí jsou velmi vstřícní a přátelští lidé. Zařízení je perfektní, postačí ke krátkému pobytu, ale umím si zde představit i dlouhodobý pronájem.

Veronika Fišerová, Fulnek


Ubytování odpovídá nabídce na internetu. Velké prostorné místnosti dodávají apartmánu v přízemí osobitý komfort, zařízení kuchyňky je postačující. Byli jsme moc spokojeni. Paní majitelka má příjemné a vstřícné vystupování. Děkujeme!

Černý a Čmelíková, Mladá Boleslav


Na služebních cestách po Moravě se již několik let vracím právě sem. Dávám přednost domácímu prostředí, výhodné poloze penzionu a příjemnému servisu.

Zdeněk Burger, Osram, www.osram.cz


The apartment Sivena is located in the outskirts of Zlin in a very nice and quiet area. You can get to the city centre by a trolley-bus or a 20 minute walk. The apartment is very spacious and well-equipped. If you visit the apartment during hot summer days, it is cool and comfortable. The landlady speaks good English and is very helpful and kind. I sincerely recommend this place to anyone who is visiting Zlin : )

Péter Parizsa, Miskolc, Hungary

| Úvod | Ubytování | Ceník | Okolí | Reference | Kontakt |     
      © 2011-2012 Všechna práva vyhrazena HodaDesign | www.hoda.cz
      Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami užití.
Ubytování v soukromí Penzion Sivena      
Telefon: [+420] 605 457 080, e-mail: hudecova@sivena.cz, www.penzion-sivena.cz